Anasayfa Sohbet Güzel Sözler Kadınca Mizah Astroloji Msn Oyun İletişim

Bugün:

.
  Popüler Dosyalar
+ Adobe Flash Player
+ Adobe Reader 7.0
+ VDownloader
+ Rapget Türkçe
+ NFS-Underground
+ LimeWire 4.13
+ MSN Messenger 7
+ CS Wall Hack
+ WinRAR 3.70
+ Skype 3.2.0.152
.
.
  Yeni Eklenen Dosyalar
+ Adobe Flash Player
+ MSN Messenger 7.5 Türkçe
+ Adobe Photoshop 9.0
+ PC Wizard
+ Msn Renkli Nick Oluşturma
+ LimeWire 4.13
+ MSN Messenger 7
+ Java Virtual Machine
+ Msn Loader
+ Skype 3.2.0.152

.

  Programlar

MSN Messenger 7.5 Türkçe

Dikkat! :Msn Messenger 7.5 sadece xp sisteminde çalışıyor.Win 98 ve Win 2000 kullananlar Aşağıdaki linkten 7.0 versiyonu`nu indirsin! o sistemlerde Msn 7.5 çalışmıyor.

MSN Messenger`la, metin, ses, cep telefonu ve hatta görüntülü konuşmayla gerçek zamanlı olarak dostlarınızla, ailenizle veya iş arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet edebilirsiniz. Göz kırpmalarla ve dinamik görüntü resimleriyle kendinizi ifade edin veya fotoğrafları, dosyaları, aramaları ve daha pek çok şeyi kolayca paylaşın. Ayrıca kişiler listenizdekilerle bir mobil aygıt üzerinden sohbet edebilirsiniz. Hemen bir MSN Messenger edinin! ÜCRETSİZDİR!

Dahası, Windows XP® kullanıcıları artık Dinamik Arka Planlar kullanabilir ve Ses Klipleri gönderebilirler!*

MSN Messenger 7.5`deki yenilikler
Karşınızdaki Kişi ile Anlık İleti Yaparken Ses klipleri gönderin:Anlık ileti yaparken ileti penceresindeki ses klibine basılı tutuyorsunuz ve konuşuyorsunuz o yükleme işlemi yaparken sesinizi kayit edip karşıdakine gönderiyor..Karşıdakine iki farklı seçenek sunuyor yürüt dinle özelliği ile basip dinleyebiliyor.ses klibindeki 2. bir özelliği ise pc nize kayıt ta edebiliyorsunuz.

Tam Ekran Görüntü:Karşıdaki kişi ile görüntülü anlık ileti yaparken görüntünün yanındaki ok simgesine basarak görüntüyü tam ekran olarak seyredebiliyorsunuz.

Göz Kırpmalar: Kendisi daha çarpıcı ifade edin. Daha çok dikkat çekmek için sesli animasyonlar gönderin.

Arka Plan Sürükleyip Bırakma: Gördüğünüz bir resmi beğendiniz mi? Resmi MSN Messenger pencerenize sürükleyin ve arka plan olarak ayarlayın.

Oturum Açmadan Önce Durumu Ayarlama: Diğerleri oturum açtığınızı öğrenmeden önce siz kimlerin bağlı olduğunu görün! Sonraki oturum açışlarınızda gizli modda başlarsınız.

Görüş Bildirme: Düşüncenizi bize iletin. Doğrudan MSN Messenger Yardım menüsünden MSN Messenger ekibine görüşlerinizi gönderin.

Program Dili : Türkçe Program Boyutu : 9,00 MB Program Lisans : Ücretsiz


 
  Program Download
.
+ Bilgisayar
+ Cep Telefonu
+ Film İndir
+ Grafik
+ Mesajlaşma
+ Microsoft
+ Multimedya
+ Oyun
+ Webmaster
+ İnternet
.
.